ART / Lithographs / Litograph in colors 7819436
nr 781 9436
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 28/175, subject size: 28x28,
Signerad, 28/175, motivets mått: 28x28
300
SEK 100
Monday October 1 2012
at 19:24:38
30/9 15:56:00